0850 480 1 846

MARKALARIMIZ

Img Komatsu (2)

İş Makinasında Asırlık Tecrübe

Asırlık deneyim ve bilgi birikimi ile üstün Japon mühendisliği ve üretim kalitesini bir araya getiren Komatsu İş Makinaları, sektörün en uzun soluklu distribütörlüğü ile, 1983 yılından bugüne Temsa İş Makinaları tarafından Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan pazarlarına sunulmaktadır.

DETAYLI BİLGİ
945X650 Komatsu Forklift

Yüklere de Yıllara da Meydan Okur...

Dayanıklılığı ve performansıyla yükleme alanlarının dinamosu olan Komatsu Forkliftler bir çok farklı sektörde işletmelerin en büyük yardımcısı.

DETAYLI BİLGİ
Volvo Trucks Fh16

Yaklaşık Bir Asırdır Yollardayız

Volvo Trucks olarak 1928 yılından bu yana büyüyerek hem Avrupa'nın en büyük ağır ticari araç üreticisi, hem de güvenilirliğimiz ile dünyanın tercihi olmayı başardık. Volvo Trucks güncel fiyat listesine erişmek için lütfen tıklayınız.

DETAYLI BİLGİ
Img Crown (3)

Depolamanın Çözüm Deposu

Crown Depo Çözümleri 1945 yılından bu yana her ihtiyaca yönelik geniş ürün gamı, farklı tasarımı ve dayanıklılığının yanı sıra verimliliği, fonksiyonelliği ve inovatifliği ile depoların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. 76 yılı aşkın sürede üretmiş olduğu forklift ve depo ekipmanlarıyla uluslararası bir çok işletmenin depolardaki çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

DETAYLI BİLGİ
Img Dieci (2)

Açık Ara Önde

1962 yılında kurulan Dieci, kalite, güvenlik ve sürdürülebilir yenilik ilkeleri doğrultusunda ürettiği teleskopik yükleyicilerini inşaat, endüstriyel ve tarım sektörlerinde pazara sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ
Platinum Used 945X650 Marka Gorsel

İkinci Elin Güvenilir Adresi

Sağlamlığı ve performansı Temsa İş Makinaları uzmanları tarafından onaylanmış, Türkiye'nin en seçkin, sertifikalı ikinci el iş makinaları; uygun finansman ve ticari işlemler yönetimi avantajları ile Platinum Used çatısı altında.

DETAYLI BİLGİ
Conveyor Surface Feeder Breaker Holly Hill SC DS 191022 KOM 2320 LR

Madencilik Sektörünü Yeniden Tanımlıyoruz

Yer altı ve yer üstü maden makinaları üreten Joy’un yer üstü maden makinaları segmentinde ülkemizdeki distribütörlüğünü üstlenen Temsa İş Makinaları, bu anlaşma ile ülkemizde Joy markalı kırıcı, besleyici-kırıcı ve kırıcı-ebatlayıcı ürünlerinin satış ve satış sonrası faaliyetlerini yürütmektedir.

DETAYLI BİLGİ
V32 (3)

Sahaların vazgeçilmezi

Kırma ve delme ataşmanları üretiminde 100 yıldan fazla geçmişe sahip dünyanın önde gelen kırıcı markası Montabert, Türkiye’de Temsa İş Makinaları güvencesiyle satılmaktadır.

 

DETAYLI BİLGİ