0850 480 1 846

İNSAN KAYNAKLARI

GENEL BAKIŞ

Temsa İş Makinaları olarak, dijitalleşen dünyada değişime uyum sağlayarak hizmet verdiğimiz tüm sektörlerdeki müşterilerimizin beklentilerine uygun çözümler sunuyoruz. Birlikte çalışarak, ve birbirimizden öğrenerek oluşturduğumuz ekip ruhu ile hedeflerimize ulaşıyoruz. Tüm çalışanlarımızı potansiyellerine göre teşvik ediyor, fikir ve çözümleriyle şirketimize katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

Başarımızın en temel nedeni olan motivasyonu yüksek çalışanlarımızın yeteneklerini keşfediyor ve ortaya çıkartacak çalışmalar ve sürekli eğitimler ile yetkinliklerini geliştiriyoruz. Yöneticilerimizin, çalışanlarımızın gelişimini destekleme sorumluluğunu üstlendiği bir kültür yaratarak, çalışanlarımızın performanslarının düzenli izlenmesini ve geri bildirim verilmesini sağlıyor bu sayede karşılıklı açık ve şeffaf iletişimi destekliyoruz. Temsa İş Makinaları bünyesinde «TİM Akademi» çatısı altında, çalışanlarımıza, yetkili servislerimize ve müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler vererek değer yaratıyoruz.

Tüm İnsan Kaynakları süreçlerimizde, eşitlik ve insana saygı ilkemiz doğrultusunda çalışıyoruz. Etik değerlere bağlı ve paydaşlarımıza saygılı çalışanlardan oluşan ekipler oluşturarak çalışma atmosferini sürdürülebilir kılıyoruz.

İşe alım süreçlerimizde, yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, yabancı dil sınavı ve gerekli görüldüğü durumlarda değerlendirme merkezi uygulamaları gibi bilimsel seçme yöntemlerinden yararlanıyoruz.

Tüm İK süreçlerimizde olduğu gibi, Kariyer Yönetimi’nde de fırsat eşitliği ilkemizden ödün vermiyoruz. Hedeflerimizi ve değerlerimizi benimseyen, kurum kültürümüzü zenginleştiren, performansı yüksek çalışanlarımızın kariyer yolculuklarında yanlarında olarak, onlara koçluk yapıyoruz.

Ücretlendirme ve Yan Haklar süreçlerimizde, performans, bilgi/beceri, yetkinlikler kavramlarını öne çıkartıyoruz. Ücret dengesini oluştururken, çalışanlarımızın motivasyonunu ve bağlılıklarını artırarak piyasada rekabet edebilirliği sağlıyoruz.

Temsa İş Makinaları ilanlarını incelemek için tıklayınız.