0850 480 1 846

İNSAN KAYNAKLARI

GENEL BAKIŞ

Temsa İş Makinaları olarak, dijitalleşen dünyada değişime uyum sağlayarak hizmet verdiğimiz tüm sektörlerdeki müşterilerimizin beklentilerine uygun çözümler sunuyoruz. Birlikte çalışarak, ve birbirimizden öğrenerek oluşturduğumuz ekip ruhu ile hedeflerimize ulaşıyoruz. Tüm çalışanlarımızı potansiyellerine göre teşvik ediyor, fikir ve çözümleriyle şirketimize katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

Başarımızın en temel nedeni olan motivasyonu yüksek çalışanlarımızın yeteneklerini keşfediyor ve ortaya çıkartacak çalışmalar ve sürekli eğitimler ile yetkinliklerini geliştiriyoruz. Yöneticilerimizin, çalışanlarımızın gelişimini destekleme sorumluluğunu üstlendiği bir kültür yaratarak, çalışanlarımızın performanslarının düzenli izlenmesini ve geri bildirim verilmesini sağlıyor bu sayede karşılıklı açık ve şeffaf iletişimi destekliyoruz. Temsa İş Makinaları bünyesinde «TİM Akademi» çatısı altında, çalışanlarımıza, yetkili servislerimize ve müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler vererek değer yaratıyoruz.

Tüm İnsan Kaynakları süreçlerimizde, eşitlik ve insana saygı ilkemiz doğrultusunda çalışıyoruz. Etik değerlere bağlı ve paydaşlarımıza saygılı çalışanlardan oluşan ekipler oluşturarak çalışma atmosferini sürdürülebilir kılıyoruz.

İşe alım süreçlerimizde, yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, yabancı dil sınavı ve gerekli görüldüğü durumlarda değerlendirme merkezi uygulamaları gibi bilimsel seçme yöntemlerinden yararlanıyoruz.

Tüm İK süreçlerimizde olduğu gibi, Kariyer Yönetimi’nde de fırsat eşitliği ilkemizden ödün vermiyoruz. Hedeflerimizi ve değerlerimizi benimseyen, kurum kültürümüzü zenginleştiren, performansı yüksek çalışanlarımızın kariyer yolculuklarında yanlarında olarak, onlara koçluk yapıyoruz.

Ücretlendirme ve Yan Haklar süreçlerimizde, performans, bilgi/beceri, yetkinlikler kavramlarını öne çıkartıyoruz. Ücret dengesini oluştururken, çalışanlarımızın motivasyonunu ve bağlılıklarını artırarak piyasada rekabet edebilirliği sağlıyoruz.

Temsa İş Makinaları ilanlarını incelemek için tıklayınız.

BAŞVURU FORMU
Aramıza Katıl.
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA RIZA METNİ – ÇALIŞAN ADAYI
Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni (Çalışan Adayı)” kapsamında, sağlık, adli sicil kaydı ve dernek, vakıf veya sendika üyeliğine ilişkin bilgilerimi, çalışan adayı/stajyer/öğrenci seçme ve yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi, çalışan adaylarının başvuru süreçlerinin yürütülmesi çalışan adayının işe ve/veya pozisyona uygunluğunun değerlendirilmesi ve personel temin süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda iş ortakları, tedarikçiler ve topluluk şirketleri ile paylaşmasına rıza veriyorum.