0850 480 1 846
  • PAYLAŞ

COVID-19 için Gereken Tüm Önlemleri Aldık!

Temsa İş Makinaları olarak, ülkemizde COVID-19 virüsünün görüldüğü ilk günden itibaren gerekli tüm operasyonel ve hijyenik önlemleri alarak içinde bulunduğumuz ekosistemin sürekliliğini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu dönemde, iş ortaklarımızın, yetkili servislerimizin, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığı ile güvenliğini korumak, Temsa İş Makinaları’nın ve distribütörlüğünü yaptığımız markalarımızın en önemli önceliğidir.

Ülke olarak içinde bulunduğumuz bu süreçte hem kendi sağlığımızı hem toplum sağlığını korumak ve diğer taraftan işimizin sürekliliğini sağlamak için üzerimize düşen sorumluluğun hep birlikte farkındayız. İş ortaklarımızın ve tüm paydaşlarımızın işine değer katabilmek için yaygın ve donanımlı yetkili servis ağımızda aldığımız tedbirler kapsamında çalışmalarımızı kesintisiz sürdürüyoruz.

Hizmet odaklı bakış açımızla tüm hijyen koşullarını en üst seviyede sağlayarak her zaman olduğu gibi ülkemizin, sektörümüzün ve tüm paydaşlarımızın yanınızda olmaya devam edeceğiz.

İçinde bulunduğumuz süreci güç birliği ve dayanışma içinde hep beraber atlatacağımıza inancımız tam.

Sağlıkla kalın,

Eşref Zeka

Temsa İş Makinaları Genel Müdürü