0850 480 1 846

MARKALARIMIZ

Img Komatsu (2)

Güce ihtiyacınız olduğunda uzmanları çağırın

1921 yılında Japonya’da kurulan Komatsu, Türkiye’de sürdürülen en uzun distribütörlük anlaşması ünvanıyla hizmetlerine 1983 yılından beri Temsa İş Makinaları çatısı altında devam etmektedir.

DETAYLI BİLGİ
Img Volvo (3)

90 Yıla Yakın Bir Süredir Yollardayız

Volvo Trucks olarak 1928 yılından bu yana büyüyerek hem Avrupa'nın en büyük ağır ticari araç üreticisi, hem de güvenilirliğimiz ile dünyanın tercihi olmayı başardık.

DETAYLI BİLGİ
Img Crown (3)

Depolamanın Çözüm Deposu

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü, dünyanın dört büyük forklift ve depo ekipmanları markalarından biri olan Crown, her ihtiyaca yönelik zengin ürün gamı, farklı tasarımı ve dayanıklılığının yanı sıra verimliliği, fonksiyonelliği ve inovatifliği ile de depoların çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

DETAYLI BİLGİ
Img Dieci (2)

Açık Ara Önde

1962 yılında kurulan ve teleskopik yükleyici denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alan İtalya merkezli Dieci, ilk teleskopik yükleyicisini 1983 yılında pazara sundu. Kalite, güvenlik ve sürdürülebilir yenilik ilkelerini üretim felsefesi olarak kabul eden Dieci, 2011 yılında açılan 120 bin metrekare kapalı alana sahip yeni üretim tesisinde yılda yaklaşık 4 bin adet makine üretimi yaparak 80 ülkeye ihraç ediyor.

DETAYLI BİLGİ
Img Terex (2)

Sizin için çalışır

Terex Finlay J-1170, kompakt ve agresif bir paletli birincil çeneli kırıcıdır. Makinenin kalbi, yüksek küçültme oranlarıyla yüksek kapasite sunan, hidrostatik tahrikli sağlam bir Terex çene odasıdır.

DETAYLI BİLGİ